עוגת קומות

עוגת קומות

עוגה מעוצבת בקומות היא יפה ומרשימה והופכת את האירוע למיוחד ומלא התפעלות ובעיקר בלתי נשכח.
את העוגה מציבים בכניסה או במקום בולט והיא הופכת למרכז תשומת הלב של האורחים ולתמונות נפלאות למזכרת. עוגת קומות מעוצבת ויפה מהווה חוויה בלתי נשכחת גם הרבה אחרי שהעוגה נאכלת.
ככל שיש יותר קומות בעוגה העוגה יותר גבוהה ולכן יותר מרשימה ומפוארת. אפשר כל עיצוב להתאים לעוגת קומות של שתיים עד כמה קומות שרוצים. אפשר לשלב חלק מהקומות בעוגת דמה במקום עוגה אכילה. העיצוב נשאר זהה ולא ניתן להבחין בין קומות דמה לאכילות.
כמו שהעוגה מרהיבה מבחוץ כך היא טעימה מבפנים. אני משתמשת בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר ליצור עוגה שהיא טעימה במיוחד. ניתן לבחור מתוך מגוון הטעמים שאני מציעה ומומלץ לבחור כל קומה בטעם אחר.

עוגת קומות לחתונה

המנהג שבעבר היה שמור בעיקר לחתונות בחו״ל או לחתונות פאר מקבל מקום של כבוד כיום כמעט בכל חתונה. עוגת חתונה מעוצבת הניצבת במקום בולט באירוע הופכת אותו לאירוע בלתי נשכח.
טקס חיתוך העוגה הינו רגע מתועד ומרגש שבו הכלה והחתן מאכילים זה את זו בפרוסה הראשונה על מנת לסמל את מחויבותם האחד לשני.
אני מלווה את בני הזוג בתהליך בחירת העוגה והאפשרויות רבות!
למידע נוסף על עוגת חתונה

עוגת קומות לבר/ת מצווה

בר מצווה או בת מצווה זה ציון דרך חשוב בחיים ורבים בוחרים לחגוג אותו באירוע שיהווה זיכרון משמעותי.
עוגת בר מצווה או עוגת בת מצווה היא חלק בלתי נפרד מהאירוע. עוגה מיוחדת המותאמת באופן אישי לנער/ה החוגג/ת תיצור חוויה בלתי נשכחת .
כמו שכל בן אדם הוא שונה גם כל גם עוגת בר/ת מצווה היא שונה. חשוב לי לשמוע מה אוהבים – איזה תחביבים, האופי המיוחד שלהם, איזה סגנון מתאים כדי שאוכל לעצב את העוגה המושלמת.
לגלריית עוגות בר/ת מצווה