עוגת חתונה יפה וטעימה

עוגת חתונה

המנהג שבעבר היה שמור בעיקר לחתונות בחו״ל או לחתונות פאר מקבל מקום של כבוד כיום כמעט בכל חתונה. עוגת חתונה מעוצבת הניצבת במקום בולט באירוע הופכת אותו לאירוע בלתי נשכח.
טקס חיתוך העוגה הינו רגע מתועד ומרגש שבו הכלה והחתן מאכילים זה את זו בפרוסה הראשונה על מנת לסמל את מחויבותם האחד לשני.
אני מלווה את בני הזוג בתהליך בחירת העוגה והאפשרויות רבות!
מספר הקומות, הסגנון והאישיות של החתן והכלה כל אלה משפיעים כיצד עוגת חתונה מעוצבת. אפשר לבחור בסגנון קלאסי ורומנטי עם תחרה ופרחי סוכר מפוסלים ביד, בסגנון מודרני עם דמויות מפוסלות או אפילו עוגה 'ערומה' עם פרחים חיים ופירות טריים. אפשר להתאים את העוגה לעיצוב והצבעים של החתונה, להזמנות החתונה ואפילו לשמלת הכלה...
אני מייעצת ומכוונת כדי להגיע לעוגה המושלמת.

לכל כלה (ולפעמים גם לחתן) יש את החלום שלה כיצד עוגת החתונה שלה תראה ואני כאן כדי להגשים את החלום עד לפרט האחרון.

רעיון לעוגת חתונה מעוצבת אפשר לבחור מתוך גלריית העוגות שלי (וכל עוגה ניתן להתאים בגודל ובצבעים) או לקבל השראה מהשפע שיש ברשת. אפשר כמובן לעצב יחד עוגה מקורית המותאמת באופן אישי.
כמו שהעוגה מרהיבה מבחוץ כך היא טעימה מבפנים. אני משתמשת בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר ליצור עוגה שהיא טעימה במיוחד.
ניתן לבחור מתוך מגוון הטעמים שאני מציעה ומומלץ לבחור כל קומה בטעם אחר. אני פורסת את העוגה וממלאה בין השכבות בקרמים שאני מכינה בעצמי בסטודיו מחומרי גלם טריים ומשובחים ואף ליקרים ופירות טריים. עוגת חתונה היא לרוב גבוהה יותר מעוגה רגילה.
ניתן להזמין מתוקים קטנים בעיצוב תואם - קאפקייקס/ קייקפופס/ עוגיות/ סוכריות בצק סוכר או לעצב בהתאמה בר מתוקים שלם, מרשים וטעים.
העוגה מלווה בתעודת כשרות

למידע נוסף על עוגות חתונה מפוארות